Zakupy

Usługi dla każdego – zakupy z dostawą do domu

Zakupy spożywcze online - w tym miejscu dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Trudno jest uciec od konieczności wykonywania zakupów spożywczych. Bez wielu rzeczy da się przeżyć, ale bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja życiowa lub zawodowa sprawia, że coś tak odprężającego jak zakupy, może być czynnością uciążliwą. W takim przypadku ratunkiem jest opcja wykonania zakupów z dostawą do domu.

Zakupy z dostawą do domu usługa dla różnorodnych grup konsumentów

Wszechobecność internetu wpłynęła w ostatnich latach korzystnie na popularność sprzedaży online w naszym kraju. W związku z stale zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami konsumentów, sporo biznesów wykorzystujących dotąd tylko tradycyjne kanały sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę skierowała się także branża spożywcza, która zazwyczaj rzadko umożliwiała zakupy z dostawą do domu zamawiającego. Dziś z delikatesów online korzysta mnóstwo różnorodnych grup konsumentów. To częstokroć rodzice noworodków, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrobić zakupów w porach umożliwiających znalezienie w sklepie świeżych artykułów, osoby opiekujące się chorymi członkami rodziny, ale też osoby starsze, dla których częste wizyty nawet w pobliskim sklepie są sporym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się także dla komfortu – to znaczna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby albo spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – tylko najświeższe produkty

Korzystając z zakupów spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać z setek produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również mięs, wędlin oraz ryb wytwarzanych tylko przez solidnych i sprawdzonych polskich dostawców. Ponadto sklep ma w asortymencie aromatyczne, tradycyjne pieczywo dostarczane z piekarni znanej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wybrany adres w ciągu 2 dni, a za zakupy za określoną sumę oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Lokalizacja:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]