etykiety na wódkę weselną, etykiety na bimber
Zakupy

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Tradycja dawania prezentów na różne okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na Sylwestra, ślub bądź urodziny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarunek od nowożeńców

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale też przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców czy słowa podziękowania. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych odcieniach oraz wzorach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj domowe alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz wina, soki bądź nalewki i dajesz je rodzinie czy też znajomym nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwykłej flaszki. W dodatku butelki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]