Zakupy

Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Dalsze informacje o słojach z kranikiem.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]