Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Na http://bit.ly/2MdcyWk znajdziesz więcej informacji o Renault części Kraków

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]