Zakupy

Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Dowiedz się więcej o słoikach szklanych hurt na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, iż spora część rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to również branża, w której doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, ekologicznym albo pysznym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiki i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to metoda optymalizacji kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, dżemy albo żurek, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest tym samym dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiki oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania wina, soków lub piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Wraz z butelkami i słoikami w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]