Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Ozdobne okiennice shutters – alternatywa dla żaluzji

Jeśli chcesz kupić okiennice shutters, koniecznie wejdź na skyshutters.pl.

Urządzając pomieszczenia, rzadko przeznacza się wiele czasu na okna. Zwykle decyzja pada na szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które niekiedy łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne typu shutters.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych są ruchome i można łatwo je ustawić w dowolnej pozycji, zależnie od kaprysu domowników. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, z płyt MDF, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy zakłada się głównie na oknach, aczkolwiek wyśmienicie sprawdzają się także na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w naszych domach wykorzystuje się jeszcze sporadycznie, ale większość zapewne w kinie lub w telewizji, gdyż te okiennice są niezwykle popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii oraz południowych Stanach USA.

Shuttersy – sterowanie ustawieniem lameli bez stosowania żyłek

Prócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters świetnie wyglądają, mają one także zastosowanie. Dzięki nim można kontrolować wykorzystanie padającego światła: w gorące miesiące powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepła. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów aranżacyjnych i da się je zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co sprawia, iż są stosunkowo droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nader atrakcyjny wygląd, w wyniku czego wpływają na podwyższenie wartości posesji. Warto także podkreślić, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawiane bez pomocy żyłek, co właściciele psotliwych zwierzaków lub rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się wiszące żyłki, uznają z pewnością za dodatkową zaletę.

Lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]