Citroen części Kraków, części do Citroena
Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Musisz znaleźć części zamienne Citroena? Zamów je przez internet!

Citroen jest marką ze stuletnią tradycją, od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej auta w naszym kraju są doceniane z uwagi na przystępną cenę, szeroką dostępność i w szczególności za znaczną liczbę warsztatów specjalizujących się w ich serwisowaniu. Największą uznaniem cieszą się takie modele jak C7, C8, Jumper, C-Elysse, C-Crosser, Xantia, Xsara, Nemo i Saxo. Rzecz jasna, podobnie jak pojazdy innych marek, nie są one bezawaryjne, dlatego właściciele samochodów od francuskiego producenta powinni przygotować się na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni nabyć części zamienne.

Części zamienne Citroen, które kupujemy najczęściej

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest zależne w szczególności od danego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. Na początku powinno się na pewno napomknąć o substancjach chemicznych, które ulegają zużyciu na skutek normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim olej silnikowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji, płyn hamulcowy i płyn chłodniczy. Regularnych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy ignorować, potrzebują też elementy układu hamulcowego: tarcze i klocki.

Gdzie wygodnie i tanio kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem będą zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, nierzadko pochodzące z chińskich fabryk, w wielu przypadkach cechują się niższą jakością, co źle oddziałuje na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen w części zamienne powinni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do francuskich samochodów. Jeżeli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie wymagane elementy można zakupić przez internet.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]