Branża budowlana Zakupy

Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Dowiedz się, gdzie nabyć kontenery na gruz, wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach nierzadko wykorzystywane są również kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]