Branża budowlana Zakupy

Drzwi drewniane do mieszkań w nowoczesnym i klasycznym stylu

Zamów drzwi drewniane na wymiar

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, dębu i mahoniu

Drewno to organiczny materiał, który wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej intymne, a prawidłowo konserwowany może przetrwać w niezmienionym stanie wręcz kilkanaście lat. Obecne techniki pozwalają doskonale dopasować właściwości drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi cechujących się gustownym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się stosowną izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – tzn. nie ulegają deformacji. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi zdadzą egzamin w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce industrialnej. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, zabezpieczone lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory bez progu lub z progiem oraz krocie innych typów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie wyglądają przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich mieszkań

Potrzebujesz zamontować w swoim domu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji warto powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, techniczne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich potrzeb zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami piaskowanymi, witrażowymi czy fazowanymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]