Sport, rekreacja, hobby Zakupy

Czapraki – ochrona dla skóry konia

Jeśli chcesz zamówić czapraki, koniecznie wejdź na horse-trade.pl.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz kupić wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem lub uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja daje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]