Zakupy

Chcesz usunąć graffiti? Użyj środków do czyszczenia elewacji

Skieruj się tu, aby kupić środek do mycia elewacji.

W ostatnim czasie problem pojawiania się malunków na elewacjach budynków i murach znacznie się nasilił. Z reguły przybierają one postać napisów wykonanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest żadna, oprócz tego często napisy te zawierają treści rasistowskie bądź obcesowe. Nic więc dziwnego, że zarządcy lub właściciele budynków czynią wszystko, żeby usunąć je z murów. W tym celu przeważnie decydują się na powtórne pomalowanie ściany – to jednakże pochłania sporo pracy i jest całkiem kosztowne. Alternatywą dla przemalowania może być zastosowanie środka do usuwania farby.

Działanie preparatu do czyszczenia elewacji?

Działanie tychże preparatów bazuje na czynnikach aktywnych rozpuszczających składniki najpopularniejszych farb – w szczególności rozmaitego rodzaju żywice. Ich charakterystyczny skład sprawia, że preparaty tego typu umożliwiają czyszczenie także mocno chropowatych elewacji. Najlepsze preparaty do usuwania farb nie zawierają rozpuszczalników takich jak toluen, które są szkodliwe dla otoczenia i ludzi. Użycie środków do mycia elewacji polega na nałożeniu ich na ścianę budynku – w tym celu trzeba skorzystać z wałka bądź dużego pędzla. Po około 60 minutach środek trzeba usunąć myjką ciśnieniową lub spłukać wodą.

Dla kogo środki do czyszczenia elewacji?

Środki do czyszczenia elewacji powinny znajdować się pod ręką wszystkich firm sprzątających, które obsługują wspólnoty mieszkaniowe, gdyż to zwłaszcza elewacje nieogrodzonych budynków są narażone na ewentualne akty wandalizmu. Niewielkie opakowanie środka przyda się także posiadaczom sklepów, domów jednorodzinnych czy firm. Nabycie środka do czyszczenia elewacji to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian po raz kolejny duża oszczędność – zarówno jeśli idzie o koszty kupna farby, jak i czas potrzebny do zrealizowania tej pracy.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]