Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe Zakupy

Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Box dachowy kupisz na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną ilość bagaży, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna ładowność

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]