Zakupy

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Kup balon do wina.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]