Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Jaki kask na motor

Zobacz, gdzie zamówić kaskowi na motor, wejdź na hjc-kaski.pl.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Odpowiedni kask na motor / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są rozmaite typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym poszczególne rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to pierwszorzędna marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]