Usługi

Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Zajrzyj tu, aby uzyskać pomoc profesjonalistów z serwisu Apple w Warszawie.

Smartfony, tablety i komputery stały się niezbędną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, w związku z tym nabywając te akcesoria na ogół szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką reputacją szczycą się od wielu lat produkty firmy Apple, które mimo swojej bardzo znacznej ceny w stosunku do urządzeń podobnych marek, z każdym rokiem zyskują sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednak nawet telefon najwyższej klasy może się zepsuć czy też przestać poprawnie działać w rezultacie intensywnego używania. Ale nie znaczy to, że bezzwłocznie powinno się zamienić go na nowy – warto przecież przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana baterii oraz szybki i inne co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Kto posiadał produkty Apple wie z doświadczenia, iż te urządzenia działają sprawnie latami, jednakże nawet one nie oprą się zniszczeniom wynikłym z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, zbitych na skutek potężnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z upływem czasu słabo się ładuje czy wymianę innych drobnych podzespołów jak niereagujący przycisk głośności bądź popsute obiektywy aparatów. Nasi fachowcy będą wsparciem także w przypadku zamoczenia smartfona czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa smartfonów starej i nowej generacji

Póki iPhone jest na gwarancji wiele napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, bo eliminacja nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować całkiem pokaźne koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze całej Polski, w głównej mierze w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkunastoletnią praktyką nawet w godzinę potrafią dokonać naprawę smartfonów tej firmy zarówno nowszej, jak i starszej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a zatem nie masz możliwości go dostarczyć samemu do punktu, znajdź ekspertów, którzy przyjmują zamówienia serwisu urządzeń Apple wysłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555