parking długoterminowy balice
Logistyka, transport, spedycja Usługi

Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego warto korzystać z jego usług?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]