Usługi

Sprzątanie mieszkań i piwnic – pozbądź się zalegających śmieci i mebli

Wiosna to czas między innymi poddaszy, pomieszczeń gospodarczych i garaży. Chciałbyś zadbać o ład w swoim domu? Dowiedz się, dlaczego opłaca się zlecić profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic.

Sprzątanie mieszkania oraz piwnicy – to nie takie proste!

Oczyszczenie zagraconej piwnicy to ogromne wyzwanie – należy wyrzucić nie tylko z zapełniające pomieszczenie sprzęty, niesprawną elektronikę czy zepsute przetwory, ale też zadbać o wywiezienie wszystkiego do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla otoczenia i podlega karze. Obywatele dużych miast jak np. Kraków nie muszą sami porządkować domowych strychów i piwnic – działają tam przedsiębiorstwa, które oferują profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest kierowana do ludzi, którzy nie mają ochoty albo czasu na segregowanie i pakowanie odpadów – wolą, żeby czynności te wykonali eksperci. Podmioty zajmujące się sprzątaniem mieszkań uporają się z rozmaitymi rodzajami odpadów – meblami, dywanami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, elektrośmieciami (RTV i AGD oraz sprzęt komputerowy), a także odpadami budowlanymi czy gruzem.

Jak przebiega sprzątanie piwnic oraz mieszkań?

Pracownicy przedsiębiorstw oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic dojeżdżają bezpośrednio do klientów i na miejscu zajmują się z bałaganem. Podmioty tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z domu bądź mieszkania, a następnie przewieźć do właściwego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego typu odpadów i w kilka godzin radzą sobie z zagraconymi pomieszczeniami. Cena za usługę jest w większości wypadków zależna od zakresu wykonanych prac.