Usługi

Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą lokalu na 18? Nie zwlekaj! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zazwyczaj w przypadku imienin, urodzin bądź różnych rocznic nie organizujemy żadnych przyjęć z przyjaciółmi i krewnymi, uważając, iż nie jest to niezbędne. Jednak zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których huczne uczczenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest niezaprzeczalnie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć lokal na osiemnaste urodziny czy zorganizować imprezę w domu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach powszechnych, nabywać i pić napoje alkoholowe, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych. Lecz zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność wyprawienia pamiętnej imprezy z przyjaciółmi. Da się znów urządzić “domówkę”, lecz czy taka zabawa będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często kilku znajomych postanawia zorganizować razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnej sali, lecz jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne przekąski imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – jakie menu będzie najodpowiedniejsze?

Wszyscy mają świadomość, że impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli spożywają alkohol. Rekomendujemy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, aby niepełnoletni, a takich może być wiele wśród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali też jest niezwykle ważny, żeby zaproszeni do głębi oddali się atmosferze imprezy. Trzeba zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według wskazówek solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdza się menu koktajlowe, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru imprezy, jak i do finansów i finansów klienta.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]