Usługi

Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sali na przyjęcie weselne w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna uwzględnić kilka znaczących okoliczności. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie uciążliwe. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc przygotowanie menu, przystrojenie stołów i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji wesela.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]