Usługi

Profesjonalna opieka nad grobami

Sprawdź, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd grobów naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Ceny, które będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z kosztem około 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]