Logistyka, transport, spedycja Usługi

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

W tym miejscu uzyskasz więcej szczegółów o ofercie parkingu Balice Kraków.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]