Branża budowlana Usługi

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Na https://joannaklusak.com/oferta/ otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalisty w dziedzinie sporządzania projektów wnętrz mieszkań Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]