Usługi

Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Potrzebujesz zlecić catering przekąski? Skieruj się tu.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest kłopotem, gdy posiadamy wystarczająco czasu na zamawianie koniecznych napojów i produktów oraz późniejsze samodzielne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to też, iż trzeba porzucić zamiar świętowania znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać oferty cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne porcje na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, nazywany także finger food cateringiem, to usługa adresowana z reguły do firm, jakkolwiek korzystają z niej dość często także rozmaite instytucje oraz osoby prywatne szykujące prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet dań typu finger food, a więc drobnych przekąsek, które da się skonsumować na stojąco i bez potrzeby użycia widelca. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to przekąska na “jeden gryz”. Finger food to głównie kanapki, roladki lub tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten wariant cateringu znakomicie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych uczestników. Pozwala on na prowadzenie swobodnych rozmów, przy czym nie redukuje kontaktu tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Plusy cateringu kanapkowego?

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą atuty, jakie niesie zlecenie organizacji cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się trudności z rozstawieniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Dania oraz gorące i zimne napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niesłychanie wygodne przede wszystkim w małych pomieszczeniach, w których wykorzystanie odpowiedniej liczby stołów byłoby problematyczne. Finger food catering automatycznie powoduje także, iż bankiet ma mniej oficjalną, przyjemniejszą atmosferę. Trzeba zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wytworne obiady, a zarazem daje więcej możliwości dopasowania ich do wyborów żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to często stanowiło główną przeszkodę przy planowaniu wydarzeń firmowych.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]