Usługi

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Dalsze informacje o cateringu na dowóz na https://tinyurl.com/yeew8jkh.

Kiedy aranżujesz ważny event biznesowy lub prywatny, na który zapraszasz sporą ilość gości, zazwyczaj nie będziesz w stanie osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i popularne przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj wymagają właściwej oprawy także w sferze poczęstunku. Zatem nie przystoi rozstawić na stolikach uczestników po prostu ciasteczek oraz oranżady. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Jakie typy cateringu świadczą profesjonalne podmioty?

Firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, wesel albo chrzcin, catering dla firm i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co zauważalnie różnią się od siebie np. ceną oraz spektrum potraw oferowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez przeróżnego typu to jego praca, więc doświadczenie nabyte w tym obszarze powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Czy warto skorzystać z cateringu?

Przygotowanie posiłków choćby dla małej liczby gości bywa uciążliwym zadaniem, szczególnie wtedy, gdy musimy wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie pozostałych kluczowych aspektów eventu. Daje to też możliwość poczęstowania uczestników rewelacyjnymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich wygląd. Dodatkowo podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]