Usługi

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Jeżeli chcesz zamówić catering na wesela, skieruj się tu.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, śluby czy chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, na które sprasza się często nawet i sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować menu, a potem naszykować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się duży popyt na catering weselny.

Czy warto zamówić catering na wesele?

Planowanie zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór ozdób sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zamówienia odpowiedniej ilości zakąsek i trunków serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich przy stole. Obiad na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były prawidłowo nakryte i pięknie ozdobione, potrawy były smaczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również by kelnerzy na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering weselny – dania pasujące do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla uczestników, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek i napojów dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub dostać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może więc samodzielnie złożyć jadłospis z zaproponowanych dań. Wypada jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i często na prośbę zamawiającego podejmują się przygotowania unikalnych kompozycji potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]