Usługi

Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ sprawdzisz, jak zamówić catering firmowy Katowice.

Szkolenie, sympozjum czy ważne spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed koniecznością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu mają pojawić się spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Catering firmowy – jak działa ta usługa?

Konferencje i kursy biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik prelekcji, między którymi zaplanowane są średnio trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których nie da się spożyć sycącego obiadu w najbliższej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie rąk czy odzieży. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część warsztatów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to też sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie spraw omawianych na spotkaniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, zagryzając przyniesione z domu bądź kupione po drodze w sklepie kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc prestiż spotkania i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał również o wygodę uczestników.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]