Branża budowlana Usługi

Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez biuro architektoniczne Kraków na joannaklusak.com.

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie doglądać postęp prac, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Interesują Cię kreatywne, niespotykane projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. kawiarnie, obiekty rekreacyjne, żłobki czy apartamenty pod wynajem. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może także przygotować plan przestronnych i praktycznych garderób, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]