Strony internetowe Usługi

Zalety sklepów WooCommerce

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ uzyskasz więcej szczegółów o sklepie WooCommerce.

Prowadzisz firmę i pragniesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że błyskawicznie opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma niemało atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy m.in. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, właściwą semantykę kodu sklepu i wykorzystanie wyłącznie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać opinie i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]