Strony internetowe Usługi

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę opieki nad stroną www w rozsądnej cenie.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najbardziej popularnych CMS-ów. Ponieważ jest szybki oraz bez przeszkód można przyswoić sobie zasady jego obsługi, korzysta się z niego współcześnie do projektowania skomplikowanych stron i sklepów e-commerce. Jednak ten CMS bywa przyczyną przykrych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj cyklicznego wdrażania nowych edycji CMS-a

Posiadanie strony na obowiązującej edycji WordPressa jest bezspornie podstawą jej bezpieczeństwa. Nieraz jednakże firmy po postawieniu strony zaniedbują cykliczne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają stronę na zawirusowanie czy ataki cyberprzestępców. Ponadto, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z incydentalnymi trudnościami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym istotne jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału technicznego, należy polecić aktualizację WordPressa profesjonaliście.

Opieka nad stroną www – oferta dla freelancerów oraz małych i dużych firm

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz nieprzerwane działanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym własne strony. W bazowym pakiecie usługi zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz eliminacja następstw infekcji. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też wszelkiego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]