Podróżowanie Sport, rekreacja, hobby

Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie gór zimą dla początkujących? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na http://bit.ly/2InTWiM.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i rzetelnie przygotowane wycieczki kierowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia oraz wysoka sprawność fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w trudnych warunkach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Andy i Himalaje.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]