Ochrona zdrowia

Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia psychologa UK, zajrzyj na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu fala emigracyjna wyhamowała, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać wiele problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, a także praca na terenie obcego kraju, generują wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się także kłopoty z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest wcale nierzadko spotykana, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie należy bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co powie jej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339