Dbanie o urodę Ochrona zdrowia

Gabinet medycyny estetycznej w Kielcach – zabiegi i lokalizacja

Na revitae.com.pl odnajdziesz więcej informacji o centrum medycyny estetycznej.

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Gabinet przyjmuje pacjentów w dni robocze od godz. 11 do 19. Oprócz oddziału w Kielcach prowadzi również filię w niedalekim Busku Zdroju.

Oferta centrum medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy Centrum Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej, jak również zabiegi pielęgnacyjne i kosmetologiczne.
Przeprowadzane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian skórnych, między innymi kaszaków, nagniotków czy kępek żółtych wraz z możliwością wysłania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. operacje plastyczne piersi oraz uszu, jak również zabiegi liposukcji i lipozy laserowej. W zakresie ginekologii estetycznej w Gabinecie Re Vitae wykonuje się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, leczenie umiarkowanego nietrzymania moczu oraz korektę blizn pozostałych po nacięciu krocza. Lekarze tego centrum medycyny estetycznej zajmują się także flebologią, czyli diagnostyką i terapią chorób żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (likwidacji żylaków), usuwania pajączków naczyniowych czy żylaków odbytu.

W klinice przeprowadza się także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z użyciem botoksu (leczenie nadpotliwości, migreny i bruksizmu), mezoterapia bezigłowa i igłowa, lifting HIFU czy zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W ofercie znajdują się również liczne zabiegi kosmetyczne, jak peeling chemiczny i węglowy, hydradermabrazja oraz masaż endermologiczny.

Lokalizacja:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]