Marketing i reklama Usługi

Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Na www.fotografsv.pl znajdziesz więcej informacji o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny spacer z modelem 3D to świetna metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu osób możliwość zwiedzenia danego lokalu przed podpisaniem umowy jest niezmiernie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy także zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja nadzwyczaj popularna. Polega ona na tym, że poza oglądaniem samego modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy czy hostelu, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do takiego lokalu, a potem zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przemieszczać się do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Dlaczego opłaca się udostępnić wnętrza 3D?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do zaprezentowania warsztatu, baru czy hostelu, jak również w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, aby ewentualni klienci mogli szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się opracować z wielu powodów. Pierwszy z nich to możliwość opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej zachęcić klienta, żeby skorzystał z naszych usług . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to też idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — trzeba po prostu powierzyć jego opracowanie doświadczonemu fotografowi.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]