Marketing i reklama Usługi

Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

W tym miejscu otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalisty w zakresie przygotowania wirtualnego spaceru w Google Moja Firma.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z głównych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać nowych klientów. Istnieje świetna metoda, aby pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej efektywna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych ofert, marek bądź przedsiębiorstw. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by wyprzedzić konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF dodanie estetycznych fotografii, wszelkich aktualnych danych, odpowiedniego opisu firmy oraz adresu www naszej strony internetowej. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów ją wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź nieruchomość. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy punktu usługowego, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na utworzenie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]