Marketing i reklama Strony internetowe Usługi

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Chcesz zamówić pozycjonowanie stron Kraków? Kliknij tu.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, świadczących usługi tylko w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych czy też usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “wizażystka kraków”, “restauracja włoska kraków” lub “sklep z oponami kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez te lata dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]