Kosztowności

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Kup kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą sytuację – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co powoduje, że są tak popularne oraz gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wysmuklają szyję. Mogą być wysadzane drogocennymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy wykonane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc dobierając je zwróćmy uwagę na próbę oraz sposób ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały jak nowe, należy skrupulatnie je czyścić i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia. Należy odkurzać je często miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne balsamy zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje mocno podrażniają elastyczną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.