Kosztowności Zakupy

Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Uzyskaj pomoc złotnika Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać praktycznie wszystko, wciąż wiele produktów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Zalety odwiedzin w sklepie jubilerskim

Kupno platynowego pierścionka, łańcuszka bądź broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny albo za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego obwodu lub wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na urodziny, ślub czy chrzest.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Zmieni też obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek lub pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy zbędną albo niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]