Kosztowności Zakupy

Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Znajdź kolczyki na sztyftach na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt i szlachetne kamienie, ale także typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne typy zapięć – między innymi wiszące bigle lub małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych Pań, które lubią minimalizm oraz wygodę, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Bardzo istotna jest także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na specjalne okazje oraz te, które śmiało można nosić na co dzień.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do stonowanych, lecz stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]