Kosztowności Zakupy

Bransoletki z koralikami

Sprawdź, gdzie kupić bransoletki z koralikami, wejdź na www.bizutik.pl.

Kiedy pragniemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je własnoręcznie. Naturalnie możemy również nabyć je w butiku, jednakże nie będą już takie oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okazję.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najpowszechniejszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu igły, nici, szydełka i zestawu koralików komponujemy niespotykaną biżuterię. Jest to prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym sznurze.W jaki sposób własnoręcznie zrobić bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Sieci oglądając tutoriale.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego rodzaju bransoletki potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Niezbędna jest cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Występuje ogromna ilość szablonów, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki postępowi techniki, mamy możliwość wykorzystywania cyfrowych schematów, które w dużym stopniu ułatwiają wykonywanie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przenikanie kolorystyczne.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z dodatkami.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]