Instalacje dla przemysłu

Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Polski producent silników elektrycznych - najnowszą ofertę poznasz na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni planetarnych i falowych, a także silników DC wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się ogromną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]