Instalacje dla przemysłu

Jak działa wzmacniacz szerokopasmowy?

Kup wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Ich kluczową rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do konkretnych telewizorów. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – umożliwia odbiór treści interaktywnych

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują najczęściej w przedziale 30 Hz – 1 GHz. Świetnie filtrują wszelkie nieprawidłowości wywołane najczęściej przez usługi internetowe i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie usytuowane są w budynkach, w których znajdują się ostateczni abonenci. Zasilanie sprzętów odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Sprzęty te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF nie sprawia problemów. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Sprzęty posiadają również specjalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują odbiorcom doskonałą siłę sygnału w domowych telewizorach. Ogromnym atutem jest również energooszczędność na poziomie do <5,5W.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]