Finanse

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Solidna porcja informacji o Flobo - robocie do obsługi należności. Zobacz koniecznie!

Właściciele firm cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas tracony na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla biur podróży, hoteli oraz firm usługowych

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, więc znakomicie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]