Branża budowlana

Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Ciekawi Cię oferta producenta blach dachowych? Wejdź na www.regamet.pl, żeby dowiedzieć się więcej.

Montowane przez dziesiątki lat popularne dachówki betonowe czy ceramiczne ponownie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele zalet tych drugich przyczyniło się do tego, iż są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale również dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu względów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym również ułatwia transport oraz rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe rozstawienie zabiera zwykle o wiele więcej godzin. Kolejną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do generalnie każdej, także niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się też lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy?

Aby zamówić pokrycia dachowe wysokiej klasy nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, zlokalizowanych na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą firmy REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, stąd oprócz swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych wiodących producentów.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08