Branża budowlana

Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Skieruj się w to miejsce, aby uzyskać poradę fachowców z biura architektonicznego Kraków.

Na pewno chcesz, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno być jednak trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna lub też, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą jest na pewno cena – za nieskomplikowane wydasz jedynie za nieco ponad 2000 PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie odróżniał się wśród innych budynków. Wybierając podobne wyjście zyskujemy gwarancję, że dokument będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, projektant dowie się, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie jednak dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą liczyć się z wydatkiem około 200 PLN za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]