Branża budowlana

Bartłomiej Sitarski – architekt

Szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z architektem Kraków

Od decyzji czekających na nas w pierwszej fazie budowy domu zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozmieścić każde z pomieszczeń oraz ułatwi dostosowanie budynku do naszych potrzeb. Z jakich powodów warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć najlepsze technologie

Przyszli posiadacze własnego lokum mają niekiedy trudności ze znalezieniem materiałów, z których budynek ma być wzniesiony. A ten wybór okazuje się bardzo ważny, bo mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z tego powodu należy wcześniej skonsultować to z architektem i mieć pewność, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt stworzy nasz dom

Dom w starym stylu czy też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z opracowanych wcześniej projektów lub zrobić go według naszych sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Należy również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]